Certifikácie od známej masérskej školy Zamas

Certifikácia pre Lymfodrenážne terapie

Ahojte! Volám sa
Martina Klimčíková
a masérstvu sa venujem viac ako 10 rokov

Volám sa Martina, vyštudovala som v Banskej Bystrici na UMB telesnú a športovú výchovu, čomu vďačím za základ dobre vykonanej masáže. Pri tomto štúdiu som načuchla práve k tejto profesii a začala som aktívne študovať aj masáže. Anatómia ľudského tela je základ pri tejto práci, no v neposlednom rade je dôležité pochopiť, ako naše telo funguje. Moju veľkú klientelu ľudí zahŕňajú športovci, ako napríklad náš úspešný motokrosový jazdec Štefan Svitko. Keďže sa aktívne venujem rôznorodým športom, viem pochopiť športovcov, čo potrebujú.

Taktiež moju klientelu zahŕňa aj veľa ľudí, ktorí pracujú pri PC, ľudí, ktorí pracujú manuálne. Tejto práci sa aktívne venujem už 12 rokov a priebežne sa snažím dopĺňať moje vedomosti a taktiež praktické skúsenosti rôznymi kurzami a odbornou literatúrou. Ale prečo o mne rozprávať, keď to môžete zažiť. Podľa vašich predstáv som vám k dispozícii, či už prostredníctvom oddychu, formou relaxačnej masáže, alebo pomôcť zvládnuť vaše bolesti, problémy pomocou rokmi nadobudnutej praxi a mojimi znalosťami.

Objednajte sa na čísle: 0915 883 263|otazky@mkmasaze.sk

Masážny salón
v Dolnom Kubíne

Moderne zariadený masážny salón sa nachádza v nákupnom centre mesta medzi Lidlom a Tescom v budove MEX na ulici Aleja Slobody 3025/15 v Dolnom Kubíne. K dispozícií je neplatené parkovisko a do salónu, ktorý je na prvom poschodí sa dostanete pohodlne výťahom.

Masážny salón je rozdelený na dva priestory a to: recepcia, šatňa a priestor kde poskytujem všetky druhy masáži a procedúri. Môj pracovný čas je od 8.00-16:00hod každý pracovný deň a pracujem hlavne na objednávky, kedy si dohodneme čas a dátum telefonicky alebo emailom.

Ak neviete, kde sa presne salón nachádza tu je link na google mapu (stačí kliknuť). Presná adresa je Aleja slobody 3052/13, 02601 Dolný Kubín.

Telefón: 0915 883 263
Email: otazky@mkmasaze.sk
GPS: sídlo na Google mapách

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book.

pozrieť viac informácií »